NYOMDAIPARI SZAKISKOLÁK SZERBIAI ORSZÁGOS VERSENYE – EREDMÉNYEK

A szabadkai Politechnikai Iskola 2017. május 19−21 között házigazdája volt a nyomdaipari szakon tanuló középiskolások XXII. Köztársasági versenyének – a kémia, nemfémek és nyomdaipar szakterületen.

A versenynek a 8 szerbiai iskolán kívül (“Mileva Marić – Ajnštajn” Műszaki Iskola – Újvidék, “Žikica Damnjanović” Vegyészeti-Technológiai és Élelmiszeripari Iskola „Žikica Damnjanović“, – Smederevska Palanka, Élelmiszer- és Vendéglátóipari Iskola – Čačak,  “Božidar Đorđević Kukar” Vegyészeti-Technológiai Iskola – Leskovac, Műszaki Iskola „23. maj“ – Pančevo, Vegyészeti-Technológiai Iskola – Vranje, Nyomdaipari Iskola – Novi Beograd és Politechnikai Iskola – Szabadka) a régió szomszédos országaiból is voltak résztvevői (Magyarország és Horvátország).

A versenyben 5 oktatási profil mérte fel elméleti és gyakorlati tudását: nyomdaipari előkészítő technikusok, nyomdaipari terméktervező technikusok, nyomtató technikusok, nyomdaipari kiszerelési technikusok, valamint fényképészek.

A vetélkedő eredményei iskolánk szerb nyelvű honlapján tekinthetőek meg kategóriák szerint (link).

A versenyről készült képek a képtárban tekinthetőek meg >>

A rendezvényt a Bethlen Gábor Alap támogatta.

Gratulálunk a vesenyzőknek!