TOMISLAV JOVANOVIĆ OKTATÁSI MINISZTER LÁTOGATÁSA ISKOLÁNKBAN

2014.  március 13-án iskolánkba látogatott prof. dr Tomislav Jovanović, a Szerb Köztársaság Oktatás, tudomány és technológiai fejlődés minisztere, valamint Borislav Staničkov az oktatási minisztérium észak- és nyugat-bácskai oktatási körzetének vezetője és mr Jadranka Kojić, oktatási tanácsos.

Látogatása során, Tomislav Jovanović megismerkedett a Politechnikai Iskola munkafeltételeivel, betekintést nyert az iskola munkájába és részt vett egy mediációs órán a GFT 1/13 osztály tanulóival, melyet iskolánk pedagógiai-pszichológiai szakszolgálata szervezett. Beszélgetve a tanulókkal és tanárokkal az oktatás időszerű kérdéseiről és problémáiról, kiemelte, hogy minden gyermeknek egyenlő feltételek mellett és azonos minőségű oktatásban kell részesülnie, ápolva a kulturális identitást és toleranciát.