ESZPERANTÓ A POLITECHNIKAI ISKOLÁBAN – 2017

A Nyelvek Európai Napja alkalmából szeptember 26-án, kedden, a Politechnikai Iskolában a diákok nyelvi kvízben vehettek részt és tájékoztató jellegű előadást hallhattak az Eszperantó nyelvről, először magyar, majd szerb nyelven. Másnap pedig ugyanezen nyelvi rendezvénybe a kaposvári testvériskola vendégcsapata is bekapcsolódott. Ez a program egyben az iskolai Eszperantó szakkör munkájának kezdetét is beharangozta az idei iskolaévre.

A program vezetője az iskola informatika tanára, László Aranka volt, aki egyben a szabadkai „Székely Tibor“ Eszperantó Egyesület titkára is. A fényképalbum megtekinthető az iskola szerb honlapjának képtárában (Galerija slika).

Kérjük, hogy szavazatával támogassa a Politechnikai Iskolát és az Eszperantó nyelvet a Nyelvek Európai Napja honlapon (a Vote gombra kattintva az oldal alján):

Egy számítógépről (illetve mobiltelefonról) több eseményre is adható szavazat, de naponta egy eseményre (pl. iskolánkra) csak egy. Köszönjük!