Víz- és kanalizációs hálózat szerelő

Egy szakma, amely kiállta az idők próbáját !

A víz- és kanalizációs hálózat szerelő tagozat III. szakképesítési fokozat a földmérés és építészet munkaterületén.

A képzés hároméves, és a legkorszerűbb építőipari ismereteket nyújtja.

A hároméves iskola elvégzése után a továbbképzésre is van lehetőség.

A víz- és kanalizációs hálózat szerelő szakma hiányszakma, így  a diploma megszerzése után biztos az elhelyezkedés.

A vízépítő ipar és az életszínvonal gyors fejlődése következtében sok új feladatot kell színvonalasan megoldani ahhoz, hogy egy településen belül minden vízfogyasztó megfelelő minőségű vízhez jusson korszerű és biztonságos módon, a szennyvíztől pedig minél gyorsabban és környezetbarát megoldással megszabaduljon.

A víz- és kanalizációs hálózat szerelők mások számára fontosat és maradandót alkotnak biztonságot adva szeretteiknek.

Iskolánk célja olyan szakemberek képzése, akik alkalmasak arra, hogy gyakorlati munkájukat elméleti szempontból megalapozottan, önállóan szervezzék, végezzék és ellenőrizzék lépést tartva a szakma fejlődésével.

A minőségesen és biztonságosan beépített vezetékekhez csak minőséges anyag és iskolánkból kikerült jó szakember szükséges!

Letölthető dokumentum – képekkel illusztrálva