ÉRTESÍTÉS AZ ISKOLÁK, TANULÓK ÉS SZÜLŐK SZÁMÁRA

Május 9-én, szombaton a Politechnikai Iskolában bemutatásra kerülnek azok az oktatási profilok, amelyek közül választhatnak a következő tanévben első osztályba íratkozók.

A Politechnikai Iskola tanárai fél tíztől várják azokat a diákokat, szülőket és kollégákat, akik a szerb, illetve horvát tannyelven, fél tizenegytől pedig akik a magyar tannyelven folyó oktatás iránt érdeklődnek.

Minden jelenlevő számára lehetővé válik, hogy körbejárja az iskolát, és betekintést nyerjen a Politechnikai Iskola tanulói által a tantermekben és szaktantermekben folyó mindennapi munkába.

Az iskola további tevékenységeket is szervez az érdeklődőknek: festmény készítése, fényképezés, vívás, beszélgetés a pedagógussal és a pszichológussal, a szaktanárokkal, illetve a Politechnikai Iskola diákjaival való beszélgetés, zeneszámok bemutatása és még sok más egyéb.