„SZÉKELY TIBOR NYOMDOKAIN” – ÜNNEPÉLYES DÍJKIOSZTÓ

A Székely Tibor nyomdokain elnevezésű irodalmi, képzőművészeti és fényképpályázat 2019. március 28-án ünnepélyes keretek között – kiállítással egybekötött díjkiosztóval – zárult. A Politechnikai Iskola és a Székely Tibor Eszperantó Egyesület ezen közös pályázatán összesen 98 szabadkai és Szabadka környéki általános- és középiskolás tanuló vett részt. A beérkezett 117 munkából a három zsűri összesen 38 tanulót díjazott. Minden nyertes tanuló – a Politechnikai Iskola és az Eszperantó Egyesület ajándéka mellett -, könyvjutalomban is részesült (Székely Tibor művét vagy róla szóló könyvet kapott), köszönve Székely Erzsébet, Tibor özvegye nagylelkű adományának.

A zárórendezvényről készült fényképalbum iskolánk honlapjának képtárában található a következő linken: Galerija slika. A kiállítás pedig megtekinthető személyesen 2019. április 2-ig.

A pályázat eredménye, kategóriánként, a következő linkeken található. Gratulálunk minden díjazott résztvevőnek és mentoraiknak!

A következő albumokban pedig a beérkezett alkotások láthatóak kategóriánként: