WBL PRO 2.0 projekt

A KA2. pályázati kategória keretében életre hívott WBL PRO 2.0 projekt egyike az Erasmus+ program által kiemelten támogatott projekteknek, amelynek megvalósulásában a szabadkai Politechnikai Iskola is részt vesz. Iskolánk képviselői a napokban egy Ljubljanában megrendezett kétnapos értekezleten vettek részt Magyarország, Szlovénia, Ausztria, Spanyolország, Olaszország és Írország képviselőivel együtt. A cél egy olyan egységes platform kialakítása, amely lehetővé teszi a diákok számára, hogy olyan vállalatokkal vegyék fel a kapcsolatot, amelyek segítik őket a munkaalapú képzésben. Iskolánk vállalta, hogy teszteli a platformot — amire a projekt dinamikája szerint már a közeljövőben sor kerül —, és a gyakorlatban történő alkalmazás során felmerülő észrevételeket megosztja a projekt többi résztvevőjével azzal a céllal, hogy a platformot tökéletesítsék.