A 39. NEMZETKÖZI ÉPÍTÉSZETI KIÁLLÍTÁS ÉS VÁSÁR MEGTEKINTÉSE

2013. április 18-án a Politechnikai iskola építészeti szakirányának tanulói egy szakmai kirándulás keretében Belgrádban meglátogatták a 39. Nemzetközi Építészeti Kiállítást és Vásárt – SEEBBE, amelyet ezen évben április 16-20. között tartottak meg “Mindig és mindörökké építeni” elnevezéssel. Az AT 1/1, AT 1/2, VT 1/3, G1/4, G 1/5, G 2/6, AT 2/1, AT 2/2, G 2/5 osztályok tanulói és a 8 kísérő tanár a vásár keretében megismerkedhettek 833 hazai és külföldi kiállító termékeivel és szolgáltatásaival amelyek újdonságnak számítanak az építészet területén. A legkorszerűbb alapanyagok, berendezések, szerszámok és gépek, valamint a projektek tervezésében és kivitelezésében fontos újítások mellett bemutatásra kerültek  olyan új rendszerek amelyek az épületek megépítésében, elrendezésében, fenntartásában, felújításában valamint a lakberendezésben nyújtanak segítséget. Mindezen új ismeretanyag megismerése nagy segítséget nyújt majd iskolánk tanulóinak a tudás elsajátításában és tökéletesítésében.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé.