A KREATÍV ÉPÍTŐ KEZEK 2019 ELSŐ HELYEZETTJE: A POLI CSAPAT

A 2019-es Kreatív Építő Kezek szakmai vetélkedőt, melyet Székesfehérváron rendeztek meg, iskolánk csapata nyerte: Lőrinc Csaba, Perna Levente és Horvát Tamás, az AT 4/2 osztály tanulói, Tekenyős Áron tanár vezetésével.

A verseny, amelyre 2019. március 28. és 30-a között került sor, szervezői: a Jáky József Szakgimnázium és Szakközépiskola, a Fejér Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Építőipar Tagozata, valamint a Jáky Emlékbizottság.

Összesen 11 csapat vetélkedett. A vetélkedő célja nem a lexikális tudás mérése, sokkal inkább a versenyzők gondolkodásra késztetése volt, a műszaki feladatok megoldásának kitalálásától a tervezésen, szervezésen át egészen a megvalósításig.

A Poli csapat részvételét ezen a magyarországi versenyen a Bethlen Gábor Alap támogatta.

További képek a fényképalbumban tekinthetők meg (Galerija).